Maternity - Tehotenské fotenie

Kedy ho realizovať a ako sa naň pripraviť

Ideálne obdobie na tehotenské fotenie je od 32. týždňa tehotenstva. Vtedy je bruško pekne viditeľné a mamička ešte nemá sama so sebou taký problém :-)
Stáva sa, že pri niektorých dámach bruško rastie rýchlejšie a vtedy je možné fotenie od 30. týždňa tehotenstva.
Prosím, aby ste sa objednávali na fotenie tehotenských portrétov aspoň 4 týždne vopred, čiže od 26.týždňa tehotenstva, aby sme našli najlepší termín.

Fotenie tehotenských fotografií je možné realizovať v ateliéri, ale ja exteriéri. Exteriér odporúčam všetkým, pretože jeho scenéria je nevyčerpateľná a pozadí máme nespočetné množstvo,
čo nám dáva aj priestor k pestrosti fotografií. Farby a svetlo prírody sú nádherné v každom ročnom období a každé obdobie má svoj obrovský, jedinečný a nenapodobiteľný šarm.
Fotenie v ateliéri určite uprednostnite, pokiaľ chcete mať fotografie intímnejšie, v spodnom prádle a košieľkach.

Čo si obliecť
Na fotenie tehotenského bruška sú vhodné veci obtiahnuté, v ktorých burško vyniká. Na fotkách krásne vyznie vrstevené oblečenie. Preto odporúčam tielka alebo obtiahnuté topy, na to bolerko, svetrík, či bundičku.
Krásne sú šaty prestrihnuté pod prsiami a voľnejšie na bruško, šaty puzdrové, ktoré krásne obopnú postavu a nechajú vyniknúť bruško. Tiež môžete siahnuť po sukni pod bruško, či už voľnej a širokej alebo krátkej či dlhej.
Vyhnite sa veľkým nápisom na tričkách, radšej nechať vyniknúť pastelové farby, ktoré oživíte čipkou, svetríkom či šatkou. Veľmi pekne vyzerajú čelenky, rôzne pekné, ženské doplnky.

Na interiérové boudoir tehotenské fotenie si prosím prineste krásne spodné prádlo, šatočky jemné, nemusíte ich zapínať cez bruško, košieľku a všetko, čo sa Vám páči a v čom sa cítite krásna, možno jemne sexy ;-)

Prineste si so sebou, prosím, aj fotografiu so sona alebo topánočky pre miminko, po prípade nejakú hračku, ktorá Vám padla do oka a bude len pre bábätko.
Dajte si záležať na detailoch, ako sú make up, nechty, šperky, doplnky, pretože detaily tvoria dokonalosť.

K dispozícii je aj vizážistka, s ktorou spolupracujem, pokiaľ chcete zveriť svoj make up do rúk odborníka, informujte ma o tom, prosím, pri rezervácii termínu, aby som Vám dohodla termín.
Cena líčenia je 15 eur.

TEHOTENSKÉ FOTENIE V MLIEČNOM KÚPELI

TEHOTENSKÉ FOTENIE V MLIEČNOM KÚPELI

Fotenie prebieha v pohodlí Vášho domova. Fotenie začína spolu s vašim partnerom, po prípade s rodinkou, s nimi sú voľné fotografie s bruškom, potom prechádzame na fotenie vo vani. Všetky potrebné veci do kúpeľa ako aj oblečenie pre budúcu maminku prinesiem ja, teda Vy sa o nič nemusíte starať. V cene sú obsiahnuté živé kvety, potrebný objem mlieka na vytvorenie kúpeľa, oblečenie, kvetinové ozdoby do vláskov ako aj cestovné náklady v rámci mesta Banská Bystrica. Cestovanie mimo mesta si dohodneme individuálne, docestovať za Vami môžem kamkoľvek po dohode.
Pokiaľ nemáte doma vaňu, no túžite po takýchto fotografiách, je možné fotiť u mňa doma za príplatok 50 eur, samozrejme máte k dispozícii sprchu a všetky hygienické potreby.

Možnosť zabezpečiť líčenie v cene 15 eur.