o mne

Petra Photography

rodinný a svadobný fotograf

Asi by som začala tým, že som vyštudovala konzervatórium. Operný spev. Áno, dosť mimo fotografa. Ale, ……. nie tak úplne. Umenie to je. :-)
Fotografia ma vždy fascinovala. Pre mňa je úžasné, že dokáže zachytiť moment, dokáže zastaviť čas. Dokáže preniesť to, čo vnímame iba zmyslami do niečoho, čo je hmatateľné.
Skúmať veci z iného uhla pohľadu som začala po narodení môjho syna. Fascinovalo ma jeho telíčko do posledného detailu a také som si ho chcela aj pamätať. Čaro toho, ako to všetko môže fotografia nádherne zhmotniť vo mne prevláda dodnes.
Preto sú moje fotografie vždy fotené pocitmi, srdcom, iným pohľadom na svet. Teším sa neustále z toho, že do toho môžem dávať seba. A presne také by fotogragie mali byť. Jedinečné. Každý fotograf by mal mať svoj rukopis vpísaný vo svojich fotografiách….
Pretože znázorňujú pohľad jedinečného fotografa na jedinečné situácie, ktoré vďaka Vám zažívam, jedinečné osobnosti, ktoré vo Vás sú a jedinečný svet okolo nás.
Ak toto hľadáte, ste na správnom mieste.
Ako fotograf pôsobím v Banskej Bystrici. Budem veľmi rada, keď sa s Vami budem môcť osobne stretnúť a vytvoriť pre Vás jedinečné a nezabudnuteľné spomienky.